Přihlášení na stránky:

Nejprve si vytvořte účet, zde vyplňte všechny položky formuláře. Pak se přihlašte.

* přihlášení je potřeba pro registrace na akce. Pokud budete mít potíže s vytvořením účtu tak pošlete všechny údaje emailem administrátorovi na martin@kadlas.com zajistí vytvoření účtu.

Aerobik u moře-San Francesco

 

SEVERNÍ ITÁLIE - CAORLE
PROGRAM PRO DĚTI V CENĚ!!!!!

Severní pobřeží Jadranu je oblast začínající přístavem Trieste a slučujícím dva italské kraje: Friuli-Venezia a Emillia Romanga. Jejich pobřežní pás bývá nazýván též "koupalištěm Evropy". Je to turisticky nejrozvinutější oblast Itálie, kde nespočet letovisek skrývá zázemí pro odpočinek, sport a zábavu ve dne i v noci.
CAORLE je kouzelné městečko, ležící asi 60 km severně od Benátek. Bývalá vesnice je dnes známým a moderním letoviskem s půvabným historickým středem, malebnými uličkami.
Centro Vacanze SAN FRANCESCO leží necelých 10 km od Caorle a na ploše 30 ha zelené plochy nabízí 3 restaurace, bary, obchodní centrum, 4 soustavy bazénů (zdarma), sportovní centrum s fotbalovým, volejbalovým, basketbalovým a tenisovým hřištěm, minigolfem a beachvolejbalovým kurtem. Pro děti je zde zábavní centrum (motokáry, nafukovací hrady, trampolíny, prolézačky, atd.). Animační programy nabízejí zábavu pro děti i dospělé po celý den.

 TERMÍN: CENA: DÍTĚ DO 12 LET:
14.6.-23.6.2019 6890,-Kč   6440,-Kč

UBYTOVÁNÍ: NOVE mobilhomy pro 4 -6 osob se dvěma ložnicemi, lůžka jsou vybavena polštáři a přikrývkami. Každý mobilhom má plně vybavenou kuchyňku, sprchový kout + WC a terasu s venkovním posezením
CVIČENÍ: 2x denně 1h - aerobik, Pclass, body-styling, power yoga, aquaaerobik, relaxační a rehabilitační cvičení, ZUMBA
STRAVA: vlastní
DOPRAVA: autobusem s vlastním dopravcem (nástupní místa Praha a Brno)
PLÁŽ: cca 400m od mobilhomů, písečná, prostorná, vstup do vody je pozvolný, možnost pronájmu lehátek a slunečníků
CENA ZAHRNUJE: dopravu, ubytování, 2x denně cvičení + hlídání dětí, delegáta, pojištění CK proti úpadku
SLUŽBY CK VICTORIA: půjčování sportovních potřeb (horská kola, míče, rakety na tenis a badbinton, aj.), organizování lodních a autobusových výletů (Caorle, Benátky, Aquapark, aj.)

DOPORUČUJEME PRO MAMINKY S DĚTMI!!!!


Pořádající CK: www.victoria-ck.cz